Te─Źaj za vodjo skupine

Datum: 13-02-2016

Od decembra 2015 do februarja 2016 je potekal te─Źaj za vodjo skupine, ki ga je izvajala GZ Nova Gorica-Šempeter. Te─Źaja, ki je obsegal 41 ur teoreti─Źnega in 15 ur prakti─Źnega dela, se je udele┼żilo 9 te─Źajnikov, štirje iz našega društva.

Seznanili so se z razli─Źnimi vsebinami kot so: gasilska taktika, tehni─Źno reševanje, elektrika, po┼żarna preventiva, organizacija gasilstva in pravne osnove itd.

V soboto, 6.2.2016, so te─Źajniki tudi uspešno opravili te─Źaj s prakti─Źno vajo in teoreti─Źnim izpitom. S tem je naše društvo pridobili 4 nove vodje skupin.

Ob tej priliki vsem te─Źajnikom iskreno ─Źestitamo za uspešno zaklju─Źen te─Źaj in vam obenem ┼żelimo obilo uspehov pri opravljanju vašega poslanstva.

Z gasilskim pozdravom: NA POMO─î!

Ta spletna stran uporablja pi┼íkotke. Z obiskom in uporabo spletne strani sogla┼íate s pi┼íkotki.┬á DOVOLIM Ve─Ź informacij o pi┼íkotkih najdete tukaj.