5.3.2016, Gasilski kviz

Datum: 06-03-2016

V soboto, 5.3.2016, je v Novi Gorici potekal KVIZ GASILSKE MLADINE za GZ Goriške in GZ Nova Gorica-Šempeter pri Gorici. Naše društvo je nastopilo z eno pionirsko in tremi mladinskimi skupinami. Preizkusili smo se v vezanju vozlov, gasilskih spretnostih ter seveda pisnem delu izpita. Vse ekipe našega društva so se odrezale ve─Ź kot odli─Źno. V kategoriji pionirjev smo dosegli 1. mesto, v kategoriji mladincev pa smo zasedli 1., 3. in 6. mestoV mesecu marcu se bomo tako udele┼żili regijskega tekmovanja.

Vsem tekmovalcem iskreno ─Źestitamo in jim obenem ┼żelimo vso sre─Źo tudi na regijskem tekmovanju.

Z gasilskim pozdravom: "NA POMO─î!"

(Ve─Ź slik s kviza si lahko ogledate v galeriji.)

Ta spletna stran uporablja pi┼íkotke. Z obiskom in uporabo spletne strani sogla┼íate s pi┼íkotki.┬á DOVOLIM Ve─Ź informacij o pi┼íkotkih najdete tukaj.