Izlet gasilske mladine na morje

Datum: 09-07-2010

Tudi letos smo se ob koncu šolskega leta odlo─Źili, da za vse mladince ki pridno obiskujejo kro┼żek  organiziramo izlet na morje. Tako smo prvi vikend v juliju za tri dni odpotovali na zaslu┼żen po─Źitek k našemu prijateljskemu društvu PGD Pobegi-─îe┼żarji. Ti so nam omogo─Źili bivanje v njihovem gasilskem domu, prijetna dru┼żenja in s tem tudi ─Źudovita do┼żivetja v njihovi dru┼żbi.

Kopali smo se v mladinskem zdraviliš─Źu in letoviš─Źu Rde─Źega kri┼ża Slovenije na Debelem rti─Źu, obiskali smo Gasilsko brigado Koper.

Ob tem izkoriš─Źam priliko, da se v mojem imenu ter imenu naše mladine lepo zahvalim mentorjem spremljevalcem, Prostovoljnemu gasilskemu društvu Pobegi-─îe┼żarji, Gasilski brigadi Koper,...

Upam, da se bomo tudi v prihodnje tako števil─Źno in pridno udele┼żevali aktivnosti v okviru mladine.

Ta spletna stran uporablja pi┼íkotke. Z obiskom in uporabo spletne strani sogla┼íate s pi┼íkotki.┬á DOVOLIM Ve─Ź informacij o pi┼íkotkih najdete tukaj.